Kvaliteetsed eramud ja paarismajad Rae vallas Uuesalu elurajoonis.

Valmib 2022 kevadel.

Uuesalu elurajoon on kvaliteetne ja kiiresti arenev elukeskkond Tallinna küljel.

(ca 7 km Tallinna kesklinnast), mis on mõeldud just nendele inimestele, kes hindavad looduslähedast ning turvalist elukeskkonda. Uuesalu elamupiirkonnas on endale meelepärase kodu leidnud juba üle 500 pere.

Uuesalu asub eemal linnamürast ja suurtest tööstuspiirkondadest ning on logistiliselt väga mugava asukohaga – Tartu mnt ja Viljandi mnt vahelisel alal, mis tagab suurepärase ühenduse Tallinna linnaga ja annab mugavad eelised pealinnast väljasõitudel teistesse Eestimaa nurkadesse.

Uuesalu elurajoonis on turvalised mänguväljakud(sh erinevate pallimängude platsid) ja oma lasteaed (piirkonnas on kokku ca 6 mugava ligipääsuga lasteaeda ja uus kaasaegne Järveküla Kool) ning läheduses on olemas vajalikud toidukauplused ja esinduslik aianduskeskus Hansaplant. Uuesalust ei puudu ka turvalised ja valgustatud kõnniteed ning rohelised jalutusrajad.

Samuti asub 15 minuti kaugusel Tallinna Lennujaam ja Ülemistekaubanduskeskus ning Järve Keskus. Uuesalu elurajoonist ei puudu ka oma järv – Liivajärv, kuhu plaanitakse tulevikus rajada puhkeala ja supluskoht. Tule tutvu meie poolt juba ehitatud majadega ja hetkel arenduses olevate projektidega.

Hetkel ehituses olev Hirve tee 24 eramu ja paarismaja valmib 2022 kevadel – valmimas väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega paarismajad. Tule tutvu ja vali enda perele uus sobiv kodu.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Uuesalu – palju head energiat ja rahulik ning turvaline elukeskkond Sinu perele! Kohtumiseks ja lisa info saamiseks võtke palun minuga ühendust.

Tiit

Arendus & Müük
TIIT SUUDER
+372 5349 3208
tsuuder@gmail.com

Hannes Tamp

Ehitus
HANNES TAMP
+372 505 1186