Loading...
Tutvustus2019-05-03T10:48:36+00:00

Kvaliteetsed Hirve tee eramud ja paarismajad Rae vallas Uuesalu elurajoonis.

LUGUPEETUD KLIENDID

Uuesalu elurajoon on kvaliteetne ja kiiresti arenev elukeskkond Tallinna küljel (ca 7 km Tallinna kesklinnast), mis on mõeldud just nendele inimestele, kes hindavad looduslähedast ning turvalist elukeskkonda.

Elamupiirkonnas on endale meelepärase kodu leidnud juba üle 500 pere. Uuesalu asub eemal linnamürast ja suurtest tööstuspiirkondadest ning on logistiliselt väga mugava asukohaga – Tartu mnt ja Viljandi mnt vahelisel alal, mis tagab suurepärase ühenduse Tallinna linnaga ja annab mugavad eelised pealinnast väljasõitudel teistesse Eestimaa nurkadesse.

Uuesalu elurajoonis on turvalised mänguväljakud(sh erinevate pallimängude platsid) ja oma lasteaed (piirkonnas on kokku ca 6 mugava ligipääsuga lasteaeda ja uus kaasaegne Järveküla Kool) ning läheduses on olemas vajalikud toidukauplused ja esinduslik aianduskeskus Hansaplant.
Uuesalust ei puudu ka turvalised ja valgustatud kõnniteed ning rohelised jalutusrajad. Samuti asub 15 minuti kaugusel Tallinna Lennujaam ja Ülemiste kaubanduskeskus ning Järve Keskus.

Uuesalu elurajoonist ei puudu ka oma järv – Liivajärv, kuhu plaanitakse tulevikus rajada puhkeala ja supluskoht. Tule tutvu meie poolt täna ehitatavate majadega ja hetkel arenduses olevate projektidega. Hetkel ehituses olev eramu ja paarismaja valmib juba 2019 aasta sügisel – valmimas väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega paarismajad.

Tule tutvu ja vali enda perele uus sobiv kodu.
Palju head energiat ja rahulik ning turvaline elukeskkond Sinu perele!

Tiit Suuder, Uuesalu, Hirve tee

Kohtumiseks ja lisa info saamiseks võtke palun minuga ühendust

TIIT SUUDER
+372 5349 3208

Kirjuta mulle